Wielkie telebimy

Sezon wakacyjny to mnóstwo imprez masowych.

Wybieramy się z reguły na wiele festiwali, koncertów sławnych zespołów, czy innych wydarzeń plenerowych, które są praktycznie w każdej, większej, lub mniejszej miejscowości. Koncerty te odbywają się jak to mówią – z wielką pompą. Organizatorzy wynajmują ekipy, które montują różnego rodzaju sprzęt, zajmują się całą otoczą koncertu i są już na miejscu z reguły na kilka dni wcześniej. Musi tak być, ponieważ wielki koncert w dużym mieście, to operacja, która nie może się nie udać.

wynajem telebimu
wynajem telebimu

Wszak zabezpieczyć trzeba dosłownie wszystko i dopiąć to na ostatni guzik.

Bilety na festiwale i różne tego typu eventy, kończą się nawet na kilkuset złotych, nie można więc pozwolić sobie na nieodpowiedzialność i brak zapewnienia bezpieczeństwa, czy dania ludziom poczucia komfortu i dobrej zabawy. Na wielkich imprezach znajduje się z reguły jeden, lub kilka ekranów, które są widoczne z bardzo dalekiej odległości i umożliwiają komfortowe oglądanie występu nawet osobom, które znajdują się bardzo daleko od głównej sceny. Wynajem telebimu , bo tak nazywa się wielki ekran, o którym mowa, oferuje kilka firm w Polsce. Telebim zapewnia udaną imprezę i niesamowity efekt, gdyż osoba znajdująca się nawet 200,300 metrów od sceny, może się poczuć zaraz jak pod nią i widzieć swoją gwiazdę, na którą przyjechała być może kilkaset kilometrów, jakby stała zaraz obok niej.

Otoczenie telebimu

Telebim z reguły stoi w parze z dużymi głośnikami, które to posiadają wielką moc i są w stanie nagłośnić wielkie połacie terenu, jak choćby lotnisko, czy duży stadion. Jeśli więc ktoś nie był nigdy na koncercie tego typu, to może wyobrazić sobie, jak wielkie decybele można tam poczuć i jak czują się nasze bębenki w uszach. Sam byłem kiedyś na koncercie na stadionie narodowym i było to niesamowite doznanie, gdyż pierwszy raz spotkałem się z tak dobrze zorganizowaną i dopiętą na ostatni guzik imprezą masową. Do dziś opowiadam znajomym o wielkim telebimie, czy efektach wizualnych, które robiły wtedy furorę.

Post Author: Rymarski