Usprawnij załadowanie lub rozładunek artykułów z wykorzystaniem ramp mobilnych

Rampy mobilne to świetne wyjście, gdy szybko trzeba wpakować czy też przepakować towar, zwłaszcza z pułapu podłoża. Rampy te są niezwykle solidne oraz bezpieczne, co więcej pokryte są antypoślizgową siatką ze stali. Zastosowanie tego typu rampy ogromnie skraca czas roboty przy dodatkowym wzmożeniu wydajności.

rampy mobilne

Rampy mobilne skontruowane są z profili stalowych, które powodują trwałość i odporność na przeciążenia. Rampa złożona jest z platformy wjazdowej przystosowywanej pompą hydrauliczną, która służy do przystosowywania wysokości. Na obu stronach umieszczone są łańcuchy z hakami, aby ułatwić mocowanie, przykładowo do wozu, który ma być wyładowany. Na rynku można z łatwością wyszperać przeżerane rampy mobilne, zarówno z opcją zakupu, jak i najmu. A tak przykładowo, rampy o dużej obciążalności do siedmiu ton, w każdym calu pasują do przepakowania oraz wypakowania aut ciężarowych. Nadmieniona wcześniej pompa hydrauliczna umożliwia przystosować rampę do wielkości auta. Każda rampa ma koła, dzięki czemu przy użyciu wózka widłowego może być przestawiona w dowolne położenie. Rampy mobilne mają co niemiara zalet i ogromnie ułatwiają pracę. Najlepszą jak najbardziej jest jej mobilność, wyładunek nadaje się do tego aby odbywać się w każdym położeniu. Manualne proste starowanie zezwala na funkcjonalną robotę nawet pojedynczej jednostki, bez zamartwiania się o różnice poziomów. Kompletny ciąg roboty przebiega ekspresowo i bez zbytecznych problemów. No i jak najbardziej zachowany czas i kapitał. Prowadzący wózka widłowego da radę samodzielnie postawić rampę oraz wypakować bądź zapakować auto ciężarowe, co znacznie redukuje wydatki wynikające z zatrudniania większej liczby pracowników. Wartość nabycia tego rodzaju rampy jest w stanie zwrócić po pół roku.

Jakikolwiek szef organizacji dostawczej powinien zastanowić się nad zakupem rampy mobilnej. Tam, gdzie działa wózek widłowy, ewidentnie rampa zdobędzie swoją rolę.

Post Author: Rymarski