Kwadratowe koperty

Każdy z nas wie, że koperty zazwyczaj produkowane są w kształcie prostokąta.

Jest to oczywiście naturalne, ponieważ kartka papieru po złożeniu również ma kształt prostokąta. Jednak czasami taka zwykła koperta nie jest odpowiednia, gdy chcemy na przykład wysłać lub podarować komuś kartkę z życzeniami, która jest kwadratowa. W takich przypadkach wolelibyśmy, aby koperta była odpowiednio dopasowana do kształtu naszej kartki. Na pocztach, czyli w miejscach, gdzie zazwyczaj kupujemy zwykłe, białe koperty, nie zawsze możemy natrafić na koperty o innych kształtach lub rozmiarach.

Często koperty kwadratowe możemy kupić na przykład w sklepach papierniczych, z papeterią, lub w sklepach internetowych. Często w takich miejscach możemy również znaleźć koperty w różnych kolorach, a także takie, które mają na sobie ładne wzory, które dodatkowo je ozdabiają. Takie koperty często możemy dostać w bardzo dobrej cenie, jeśli zdecydujemy się na zakup ich większej ilości – a możemy być pewni, że przydadzą się nam one nie raz i z pewnością będą świetnym dodatkiem do wysłanych kartek z życzeniami.

Także jeśli chcemy podarować komuś, na przykład rodzicom, krewnym lub przyjaciołom, zdjęcia, które zostały wykonane polaroidem powinniśmy zastanowić się nad zakupem kwadratowych kopert.

W ten sposób zdjęcia nie pomieszają się niepotrzebnie, co mogłoby się z łatwością zdarzyć w przypadku kopert prostokątnych, ze względu na ich znacznie większe wymiary w porównaniu ze zdjęciami wykonanymi polaroidem, a zostaną w kopercie w takiej kolejności w jakiej je ułożyliśmy. Koperty kwadratowe są w takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto mieć zatem w domu, pod ręką zapas kopert kwadratowych, w które będziemy mogli włożyć na przykład kwadratowe kartki z życzeniami lub zdjęcia, które również mają kwadratowy kształt.

Post Author: Rymarski