Kilka rad odnośnie zabiegów kosmetycznych

Jeśli nasza skóra nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyły – jest pełna zaskórników, zanieczyszczona, przebarwiona, powinniśmy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie uzyskamy kompetentną pomoc w doborze dobrego dla naszej cery zabiegu kosmetycznego. Jakie są najbardziej popularne zabiegi pielęgnacyjne? Czy są pewne oraz ile za nie zapłacimy? Nim wybierzesz swój salon kosmetyczny, przejrzyj odpowiedzi na te pytania.


Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem nader lubianym ze względu na właściwe skutki, które daje co jest również istotne pozytywną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu naskórka specjalną głowicą, a następnie wykorzystanie porządniej dla naszej skóry maseczki. Głowica zasysa małe fragmenty skóry, co powoduje przemycie zaskórników. Skutek mikrodermabrazji można porównać do nadzwyczaj mocnego peelingu bądź manualnego oczyszczania karnacji. Zabieg ten jest selekcjonowany też przez wzgląd na fakt, że jest on raczej delikatny, a bez wątpienia nie jest bolesny. Trwa mniej więcej 2/3 godziny, natomiast opłata za niego waha się zależnie od salonu.


Oxybrazja

Od jakiegoś czasu można dostrzec, iż mikrodermabrazja ma nową konkurentkę, a jest nią oxybrazja – jeszcze częściej wybierany przez klientki gabinetów kosmetycznych zabieg czyszczący. Porządny salon urody ma w własnej ofercie obydwa zabiegi. Na czym polega a także jakie są skutki?

Oba zabiegi mają sporo łącznych cech – zadaniem obu zabiegów jest złuszczenie, czyli w skrócie obczyszczenie skóry, a przede wszystkim porów. Oxybrazja ma jakkolwiek kilka zalet a także cech, które jakie korzystnie pokazują ją na tle mikrodermabrazji. Przede wszystkim, działalność silnego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko przyjemniejsze dla karnacji niż mikrodermabrazja warszawa. Po drugie, oxybrazja nie wyklucza opalania, co znaczące jest przede wszystkim w wakacje. Jeden oraz drugi zabieg przynależy wszak praktykować w seriach, by dojść do wielkich efektów.

Źródło http://yennefer-studio.pl

Post Author: Rymarski