jak znaleźć odpowiedniego modela

Reklamy tv, billboardy, reklama prasowa, promocja w miejscu sprzedaży, targi branżowe – wszystkie te formy promocji wymagają obecności osobistości o przyzwoiciej postawy i ustalonych kwalifikacjach. Samoistne szukanie odpowiednich modelek, aktorów, lub hostess to zadanie trudne i czasochłonne.


W tego typu sytuacji skutecznie wesprze nas profesionalna agencja. Współczesne banki twarzy posiadają rozmaitą bazę statystów, aktorów i modeli. Jak sprawdzić, czy dana agencja castingowa (agencja modelek i modeli kraków) jest profesjonalna i warta naszej uwagi?


Przede wszelkim zwróćmy uwagę na to, czy baza współpracujących z agencją ludzi jest zróżnicowana (wiek, płeć, rasa, rodzaj urody, budowa ciała) i rozbudowana a także czy można mieć do niej dostęp on-line: takie rozwiązanie wiele ułatwia i nie potrzebuje zbędnego jeżdżenia na spotkania. Po drugie, pożądane byłoby stwierdzić, czy agencja posiada osobiste studio castingowe i profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Dowiedzmy się, w jakich miastach i z jaką częstością odbywają się castingi – to pozwoli nam odpowiedniej dobrać agencję do naszych planów biznesowych. Zwróćmy uwagę na zakres działań danej agencji oraz jej dotychczasowe doświadczenie.Oceniając agencję na podstawie powyższych kryteriów, będziemy mogli podjąć decyzję o potencjalnej kooperacji, bez ryzyka, iż wyłonione w castingu modelki będą nieodpowiednie.


Źródło: fukumodels.pl

Post Author: Rymarski