Jak umiejętnie dopasowywać ubrania do sylwetki?

Mało kto z nas jest w stu procentach zadowolony z wyglądu swojej sylwetki. Zazwyczaj pewne elementy naszej figury kompletnie nam nie odpowiadają i gdybyśmy tylko mogli, zmienilibyśmy je błyskawicznie. Teoretycznie w tym celu możemy zacząć ćwiczyć, zapisać się na siłownię czy zacząć stosować jakąś dietę, jednakże nawet połączenie tych metod nie pozwoli nam uzyskać większego biustu czy poprawić wzrostu. Osobista stylistka będzie jednak w stanie to zrobić, bo to ona, dobierając do nas odpowiednie ubrania, zmieni proporcje całej naszej sylwetki.
http://barbarakohlbrenner.pl/
Musimy uwierzyć w moc stylizacji. Pomyślmy sami o tym, jak wiele mogą zdziałać takie ubrania z naszą figurą. Na pewno mamy w swoim otoczeniu taką osobę, która nie jest może idealnie szczupła, a mimo wszystko we wszystkim wygląda świetnie. Prawdopodobnie dobrze zapoznała się ona ze swoją figurą, zna swoje mankamenty i potrafi je zamaskować, jednocześnie podkreślając własne największe walory. Sami też jesteśmy w stanie w podobny sposób postępować. Pomyślmy zatem początkowo o swoich największych wadach. Osobista stylistka pomoże nam je wypisać na kartce i ustalić, które z nich wymagają kompletnego retuszu. Mając po prostu sporo nadprogramowych kilogramów, będziemy musieli stosować przede wszystkim ciemniejsze barwy, bo to czerń zdecydowanie najbardziej wyszczupla i wysmukla całą sylwetkę. Narzekając na swój niewielki wzrost, zaczniemy ubierać wyłącznie buty na wysokim obcasie, szpilki oraz proste sukienki i obcisłe elementy garderoby. Często cała siła tkwi też w dodatkach. Odwracają one uwagę od naszych mankamentów i sprawiają, że wyglądamy po prostu lepiej. Nie rezygnujmy z tych uzupełniających akcesoriów. Bawmy się nimi i tym sposobem zmieniajmy swój wygląd.

Oczywiście osobista stylistka nigdy w stu procentach nie zastąpi nam tego, co sami możemy dla siebie zrobić. Musimy bowiem samodzielnie interesować się modą oraz sposobami ubierania się. Wraz z upływem czasu zdołamy nauczyć się dopasowywać ubrania do swojej sylwetki. Później nie będzie to dla nas żadnym problemem.

Post Author: Rymarski