Do wyboru, do koloru, to znaczy jak wzbogacić własne życie płciowe

Genialne wibratory, zabawki obsługiwane na odległość, aplikacje randkowe i seks-roboty – wydawać by się mogło, że dla gałęzi erotycznej nie ma rzeczy nieprawdopodobnych. Wszak nasze sypialnie już jakiś czas temu opanowały nowatorskie systemy. Seks jest w wyższym stopniu przystępny, zaś orgazmy – raz za razem wzmożone. Jednakże istnieje też odwrotna strona medalu – akcesoria do seksu z powodzeniem mogą substytuować nam partnera.

Lovelife Krush to narzędzie do treningu mięśni dna miednicy. Wyekwipowany jest w receptory zmysłowe, potrafi szacować ciśnienie i dodatkowo dozoruje wytrwałość podczas realizowania treningu.

Za to Fiera wspiera pobudzanie libido u kobiet, stosując delikatną stymulację oraz łagodne ssanie, by podnieść przepływ krwi i również wilgoć pochwy.
Wibrator Afterglow używa technologii świetlnej PulseWave do „naturalnego potęgowania pobudzenia”.

akcesoria do seksu


Świeczka do masażu Bwarm transformuje się w gorący, pachnący krem do masażu. Panie wielbią erotyczny kontakt. Rozkoszny masaż to zniewalający sposób na inicjację kuszącego wieczoru. Nie obawiaj się, że stopiony olejek może ją parzyć..
Kulki gejszy przez ćwiczenia z kulami panie są w stanie trenować sfery dna miednicy. Sfery dna miednicy w dobrej kondycji to zdrowie oraz w wyższym stopniu intensywne odbieranie rozkoszy podczas seksu dla wszystkich pań.

Nea jest mały, cały mieści się w dłoni, mimo to jest wyjątkowo mocny jak na swój zgrabny rozmiar. Ów wibratorek jest przeznaczony łechtaczce. Można się nim bawić samemu i w czasie seksu. Jeśli włoży się go pod majtki, będzie pieścił intymne okolice bez potrzeby korzystania z dłoni.
Form 2 tego wibratora nie wtyka się do środka, jest poświęcony do namiętnego stymulowania warg sromowych i łechtaczki. Ma parę prędkości i typów wibrowania. Co więcej jest odporny na wodę oraz jest dozwolone swobodnie używać go w wannie. Bo dla kobiet ważna jest funkcjonalność, a nie wymiar.

Post Author: Rymarski