Co podnieca kobiety?


Minęło już kilkadziesiąt lat od studiowań znanego amerykańskiego badacza, Kinseya, jaki to nowatorsko powiedział światu, że żeński popęd seksualny posiada moc równą męskiemu, a co sporzej, dziewczyny z intymnych zbliżeń mają taka samą, a z ogromnym prawdopodobieństwem – nawet większą, rozkosz! Faktem niewątpliwym jest, iż damy mają niezbywalne prawo zatopienia się w przyjemności bez nieodzowności realizowania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez przyczyny statystycznie najbardziej uwielbianą przez mężczyzn pozycją jest ta na jeźdźca. Każdy mężczyzna pożądałby w łóżku być bezczynnym nabywcą przyjemności, a tu natura spłatała figla i leniwi na co dzień, a wyjątkowo w rzeczach połączonych z domowymi czynnościami, faceci muszą przejawiać się nie byle zaradnością, pilnością, krzepą oraz podzielnością uwagi w pozycjach bliskich. Przypuszczalnie jest to powód problemu mężczyzn na innych frontach, przede wszystkim frontach pralki albo szafki ze środkami do polerowania.

Hierarchia w przyrodzie to kwestia święta, a na jej straży w czasie wieczorów panieńskich i odmiennych widocznie sfeminizowanych hulanek, niczym nieugięty maszt, istnieje nie kto odrębny jak…striptizer. Tak, tak, to oczywiście przedstawiciel tej roboty należy do cennej męskiej mniejszości, jak nie mówi: „nie chcę mi się”, nie ośmiela: „to w tym momencie ty trochę dokonaj”, nie manipuluje żeńskimi uczuciami: „przewiduję, że chcesz się niewiele poruszać”. Fenomenalną renomą napełnia się hen party glasgow.

Jest chodzącym, ożywiającym, kipiącym dosadnie testosteronem. Wie, po co tu jest i co ma wykonywać. Jeśli ktoś wciąż nie przyswaja, skąd powodzenie na wieczorach panieńskich silnych oraz akuratnie zbudowanych mężczyzn, to albo już kiedyś pożegnał się ze własną męskością, powinien obadać poziom hormonów we krwi, czy też jest zakonnicą. Wedle wielu dam schadzka ze striptizerem może przeobrazić postawę do seksu oraz być może naturalnie zatem poniektórzy widzą w tym coś niegodziwego. Ci, którzy spróbowali, zupełnie nie współczuli tej woli. Wieczór panieński to może być ostatni głos dzwonka. Tak czy innym sposobem – kto raz spotka się z płomieniem, przenigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com

Post Author: Rymarski