Co należy wiedzieć w kwestii kampanii reklamowych?

Firmy promują się na różne sposoby. Oferują własne usługi za pomocą klipów transmitowanych w telewizji, broszur, ogłoszeń gazetowych czy też publikowanych w internecie filmach promocyjnych. Ostatni z przytoczonych rozwiązań przynosi względnie największe szanse na odnalezienie znacznej grupy klientów. Jedną z najskuteczniejszych dróg promowania usług jest kampania reklamowa YouTube.

W celu zamieszczenia reklamy na YT trzeba założyć profil na platformie AdWords. Za jej pośrednictwem zdołamy wyselekcjonować filmy, w czasie jakich oglądania chcemy wyświetlić przykrótkie klipy promocyjne. Po opłacaniu opłat, zastrzegamy miejsce na naszą reklame, którą potem zobaczą użytkownicy witryny.

 wyswietlenia YouTube


Odmienną alternatywą będzie zamieszczenie w serwisie osobnego filmu promocyjnego. Po zapłaceniu opłaty będzie on wyróżniony. Miniaturka a także tytuł klipu będą znajdować się na kanarkowym obszarze a także ukazywać się bez względu od słów pisanych w wyszukiwarce. Ten sposób powoduje, iż wyswietlenia YouTube naszej reklamy będą bardzo prędko zwiększać się, co na pewno wpłynie na skuteczność reklamy.

Najbardziej prestiżową i skuteczną – ale jednocześnie najdroższą możliwością – jest promowanie własnej firmy na głównej stronie portalu. Internauci odwiedzający portal zaraz dostrzegą nasz anons. Jeśli publikacja będzie posiadać ciekawą, zwracającą uwagę aranżację graficzną, duża ilość wizytujących jest zagwarantowana. Ten sposób będzie osiągalny zarówno dla reklam graficznych, jak i filmowych. Opłata za korzystanie z miejsca reklamowego jest uiszczania w postaci rachunku dziennego.

YouTube jest kapitalnym medium marketingowym. Zapewnia dostrzeżenie naszego ogłoszenia i wyszukanie dużej grupy możliwych zainteresowanych użytkowników. Rosnące wyswietlenia You Tube zapewnią powodzenie naszej operacji osiągnięty względnie małym kosztem.

Post Author: Rymarski