Chcesz olśnić sąsiedztwo oraz czuć się bezpieczniej? Wybierz świecącą kostkę brukową!

Świecąca kostka brukowa to nowatorskie rozwiązanie dla osób pragnących oryginalności i niepowtarzalności. Kostka led jest nowym wyjściem w porównaniu do standardowej kostki brukowej. Jej oryginalność oraz nowoczesność bazuje przede wszystkim na tym, że promieniuje i mieni się w wielu kolorach, przez co możemy wyłożyć sobie drogę dojazdową do garażu i docierać do niego pewniej. Możemy też upiększyć ogród, by nieustannie wyglądał zniewalająco i zatrzymywał uwagę przechodniów, osób odwiedzających lub także sąsiadów.

Plusy jakie posiada kostka brukowa świecąca

Na czym w gruncie rzeczy polega zjawisko świecącej kostki? Zasadniczo na jej oryginalnym designie i prezencji wieczorem, czego tradycjnej kostce brakuje. Na polskim rynku kostka brukowa świecąca jest świeżą atrakcją zaskakującą większą część populacji. To postępowe rozwiązanie nie tylko ładnie wyglądające, ale także zwiększające nasze bezpieczeństwo nocą. Kapitalnie sprawdza się ona w doświetleniu podjazdu parkingowego, terenu brukowego, parkingu, tarasu, ścieżek oraz tras dla pieszych. Udogodni nam to kursowanie po zmroku, a oprócz tego urzeknie nadwyczajnym designem. Więc jeśli rozważamy, czy powinno się wymienić kostkę brukową normalną na tę świecącą, odpowiedź jest oczywista, najlepszym sposobem jest powiązanie jednego i drugiego dla uzyskania bajecznego wręcz rezultatu.

kostka brukowa świecąca


Na pewno każdy z nas rozważa, jaka jest żywotność tego typu nowoczesnej kostki i w jaki sposób jest ona zasilana? Otóż kostka taka swoją odporność datuje na w przybliżeniu 10 – 15 lat i jest ona podłączona pod stałe napięcie 1,44W na kostkę, do działania wymagany jest zasilacz 12V. Materiał, z którego najczęściej produkowana jest ta oryginalna kostka to surowiec żywicowo-akrylowy. Odcienie, na które zwyczajowo podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, kolor w czasie korzystania można zmieniać i dobierać wedle swoich wymagań.
W związku z tym jeżeli dalej rozmyślasz, co uczynić, by Twój ogród i obejście mieniło się oraz oszałamiało, to położenie świecącej kostki jest najlepszym rozwiązaniem.

Świecąca kostka brukowa jest najoryginalniejszą ozdobą skalniaka.

Post Author: Rymarski