Artykuły w sklepie z dewocjonaliami

Zbliża się maj i czerwiec, a to dla rodziców dzieci w wieku ośmiu czy dziewięciu lat oznacza okres komunijny

lichtarz

 Mowa tutaj oczywiście o wyznawcach wiary katolickiej

Tak się składa, że ja pochodzę z innej wiary, dlatego nie miałam pojęcia, jak stresujące to wydarzenie. Organizacja takiej uroczystości to dla rodziny nie lada wyzwanie. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, ponieważ to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. W tym roku córka mojej koleżanki przystępuje do komunii, dlatego teraz wiem, jak wiele czasu poświęca na przygotowania. Zdecydowała się na organizację imprezy u siebie w domu, by ograniczyć i tak już wysokie koszty takiego przedsięwzięcia.

 

 

Długo zastanawiała się, jakie potrawy przygotować na ten dzień, gdyż chciała, by goście byli zadowoleni oraz by strona wizualna jedzenia była bez zarzutu. Z pomocą przyszedł jej oczywiście internet oraz gotowe i sprawdzone przepisy komunijne. Kolejną sprawą do załatwienia był wystrój domu. Z tego powodu zabrała mnie nawet kiedyś do sklepu z dewocjonaliami, by zakupić parę rzeczy. Po raz kolejny byłam bardzo zdziwiona, jak wiele produktów można tam kupić i jak dużo można na takim biznesie zarobić. Kiedy tam byłam, zobaczyłam zjawiskowy lichtarz, który kosztował pewnie krocie.

 

Muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie, ale nie byłabym w stanie tyle za niego zapłacić. W tym miejscu można było nawet zakupić wina mszalne, jednak koleżanka nie była nimi zainteresowana. Szukała zaproszeń na uroczystość oraz drobnych upominków. Pomogłam jej wybrać pewien wzór, ponieważ wybór był tak ogromny, że nie mogła się zdecydować. Jestem pewna, że impreza wypadnie dobrze, bo koleżanka zna się na rzeczy i wie, jak odgrywać rolę wspaniałej gospodyni. Teraz musi tylko jeszcze odebrać od krawcowej kreację dla siebie i wspierać córkę w tym szczególnym dniu.

Post Author: Rymarski